GRATIS transport na wybrane produkty

 

 

REGULAMIN PROMOCJI

„GRATIS TRANSPORT”

(dalej: „Promocja”)

 

 1. Regulamin określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą „GRATIS TRANSPORT” (dalej: „Promocja”)

 

 1. Organizatorem Promocji jest  z siedzibą Wizualizacje Łazienek Sylwester Strychalski 
  w Końskich, ul. Sykulskiego 30, 26-200 Końskie, wpisana do Centralnej Ewidencji
  i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej Polskiej prowadzonej
  przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń; ul. Sykulskiego 30, 26-200 Końskie, NIP 6581495732, REGON 260670236, adres poczty elektronicznej: sklep@plytkionline.pl.

 

 1. Promocja obejmuje wyłącznie dostawę dokonanego zamówienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej/transportowej współpracującej z Organizatorem.

 

 1. Promocja organizowana jest w sklepie internetowym Organizatora pod adresem www.plytkionline.pl (dalej: Sklep internetowy).

 

 1. Klient przystępując do Promocji wyraża wolę udziału w Promocji akceptując Regulamin Promocji podczas dokonywania w Sklepie internetowym zamówienia kwalifikującego go do udziału w Promocji.

 

 1. Promocja w sklepie internetowym polega na tym, że po wybraniu produktów objętych promocją w sklepie internetowym www.plytkionline.pl klient otrzymuje rabat w postaci Darmowej Dostawy jeżeli dokona zakupu o wartości zamówienia nie mniejszej niż zaznaczona przy produktach (dotyczy wartości zamówionych produktów, bez kosztów dostawy) np.:

3 000 zł EGEN;

 

500 zł F-Design;

 

800 zł Oltens

 

2000 zł Emil Ceramika, Peronda, Reolonda, 

 

W promocji transport gratis dostępna jest tylko i wyłączenie

płatność przedpłatą 100% wartości zamówienia.

 

Promocją nie są objęte produkty: Płytki wielkoformatowe w rozmiarze

23x179,8; 149,8x23; 89,8x179,8; 19,8x179,8; 29,8x180; 119,8x119,8, 239,8x119,8

- koszty transportu tej grupy naliczają się automatycznie w koszyku

 1. Promocja trwa od godz. 00.00 16 czerwca 2021 r. do godz. 23.59 31 grudnia 2022 r.

 

 1. Dla oceny spełnienia warunku objęcia Promocją decyduje data i godzina wyłania zamówienia na serwer Sklepu internetowego.

 

 1. Promocja obejmuje wszystkie produkty dostępne na Stronie internetowej Organizatora oznaczone „GRATIS TRANSPORT” od…. zł.

 

 1. Promocja Darmowa Dostawa nie obejmuje usługi wniesienia.

 

 1. W przypadku braku lub uszkodzenia towaru stwierdzonego przed wysyłką zamówienia, Organizator zastrzega sobie możliwość anulacji zamówienia, o czym niezwłocznie poinformuje klienta.

 

 1. Promocja łączy się z innymi promocjami oferowanymi w Sklepie internetowym.

 

 1. Klient może dokonać zwrotu zakupionego w ramach Promocji towaru zgodnie z warunkami zwrotu określonymi w regulaminie Sklepu internetowego Organizatora.

 

 1. Jeżeli w wyniku zwrotu zakupionego w ramach Promocji towaru, wartość zamówienia spadnie poniżej kwoty określonej w pkt 6,  Organizator uprawniony jest do obciążenia klienta kosztami dostawy zgodnie z obowiązującym cennikiem dostawy za każda paletę.

 

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać na adres Organizatora, w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail sklep@plytkionline.pl z dopiskiem „GRATIS TRANSPORT”, w czasie trwania Promocji oraz 14 dni po jej zakończeniu. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację.

 

 1. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Organizator udostępni tekst jednolity zmienionego regulaminu przez jego publikacje w Sklepie internetowym. Zmiana regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.

 

 1. Promocja nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych.

 

 1. Promocja nie stanowi oferty ani przyrzeczenia publicznego w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

 1. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminów Sklepu internetowego na regulamin oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 

 1. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna na stronie www.plytkionline.pl w okresie Promocji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl